Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+8
jevrem
TRAKAN
kurucevic
Admin
zlohaska
bebex46
profesionallac
KASRA
12 posters

    Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    jevrem
    jevrem
    Radnici-akcionari
    Radnici-akcionari


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 28.10.2011
    Lokacija : CENTAR

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od jevrem Čet Nov 17, 2011 8:48 am

    Bans je u pravu što se tiče konspiracije. Nije važno koliki je % učlanjenja, broj učlanjenih, ko su i ostalo. Bitno je da se radi. Npr, Master i još nekih bukača sa "onog" foruma nema na našim forumima. Valjda, "samo nas gledaju".
    Ljudi, i ja sam zaposlen u JR, i, prosto, žudim za pritiskom, al' ga nema. Interesuje me na koji se način sprovodi. Šta "oni" kažu, šta će da nam rade ako se učlanimo (da znam pa da operem zube). Hoće li da se naljute (pa da daju ostavke), da nam daju otkaz, da ne daju platu, da ne plaćaju dažbine i licence, da..., šta? Šta mogu da urade što do sada nisu uradili (osim ostavki)?
    avatar
    zlohaska
    Radnici-akcionari
    Radnici-akcionari


    Broj poruka : 44
    Datum upisa : 15.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od zlohaska Čet Nov 17, 2011 10:37 pm

    Deurić plaća lokalne medije da pričaju i pišu o tekovinama davno zaboravljene narodnooslobodilačke borbe njega i njegovih sledbenika. Kao da su to neki argumenti što je situlacija u Luxolu i Jugoremediji danas, posle pet godina njegove vladavine loša sa još lošijim prognozama za budućnost. Pošto je ovo potrošačko društvo, novinari i njihovi članci su roba koja ima svoju cenu. Tužno je to što sve to plaća novcem koji je izbio iz džepova svih nas.
    avatar
    profesionallac
    Pravna podrška
    Pravna podrška


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 01.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od profesionallac Pet Nov 18, 2011 9:56 am

    Farmaceuti traže lek za hipoteku i istinu

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12

    Firme u Zrenjaninu kasne ili ne uplaćuju doprinose

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12

    И политичка партија се бави проблемима у „Југоремедији”

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12

    Bravarija

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12
    avatar
    Moderator
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 17
    Datum upisa : 06.10.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od Moderator Ned Nov 20, 2011 8:52 pm

    Štite „Jugoremediju“

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12


    Poslednji izmenio Moderator dana Pon Dec 05, 2011 6:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    avatar
    profesionallac
    Pravna podrška
    Pravna podrška


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 01.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od profesionallac Uto Nov 22, 2011 7:46 pm

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Blokada
    avatar
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 01.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od Admin Sre Nov 23, 2011 9:39 pm

    Sapunica- LUXOL

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12
    avatar
    bebex46
    Domaćica
    Domaćica


    Broj poruka : 34
    Datum upisa : 02.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od bebex46 Čet Nov 24, 2011 1:17 am

    jedno novo obavestenje za sve nas koji smo van firme. Deuric sprovodi teror u firmi medju radnicima. Preti im otkazima ako ne pristupe njegovom sindikatu. Cak ne preza ni da u pola noci bude ljude, oreti im i naredjuje da obavezno dodju u njegovu kancelariju i potpisu pristupnicu za njegov sindikat. Zove bivse radnike, sada penzionere, koji su svoje akcije poklonili svojoj deci da ih povuku nazad, jer su njihova deca'neposlusna" i nece da pristupe njegovom sindikatu. Qvi jadni ljudi mogu da se obrate sudu, radi zastite svojih prava.Cini mi se da su ovo njegovi poslednji pokusaji da silom sacuva vlast nad fabrikom, sta vi mislite? Ne podlezite njegovim pretnjama, ne moze vam nista.
    jevrem
    jevrem
    Radnici-akcionari
    Radnici-akcionari


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 28.10.2011
    Lokacija : CENTAR

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty 1na1, on ili MI

    Počalji od jevrem Čet Nov 24, 2011 5:10 am

    Bilo bi dobro saznati šifru bolesti v.d. http://www.schizophrenia.com/diag.php (neki oblik je, sigurno, u pitanju).
    1. Obzirom da ucenjuje time što je nekome nekoga zaposlio, ok. Zaposlio je a njegovim rukovođenjem (bravovođenjem) fabrike i “nekom” i “nekog” će da ostanu bez posla. Onda je to pata-karta. A verovatno je usluga već i naplaćena. Zato, KOME JE UČINIO, TAJ NEMA OBAVEZE PREMA NJEMU JER JE LOJALNOŠĆU DO SADA DUG VRATIO.
    2. Preti otkazom!? Možda mu šifra nameće misao da je gazda firme ali u stvarnosti on to nije. I da jeste, DAVANJE OTKAZA NIJE JEDNOSTAVNA PROCEDURA. Pravno, treba tu dosta toga da se poklopi.
    Zaključak: NE ZABORAVITE v.d.-ov MENTALNI SKLOP I NIVO PONAŠANJA. Neobrazovan, pokvaren, lažljiv, grub, nevaspitan, hvata na buku, samoljubiv,..., rečju, JEDAN , OBIČAN, ULIČARSKI PROFIL!!!
    Situacija je 1na1, ON ili MI [(primećujete odnos jednine (+ mali broj supozitorija) i množine]. Ja sam izabrao MI, a vi???
    Na kraju evo 2 navoda, jedan za ohrabrivanje a drugi kao predlog šta pitati v.d. kada počne da "vrši pritisak":

    bebex46@ Ne podlezite njegovim pretnjama, ne moze vam nista.

    Nićifor@ Pitanja za v.d.:
    1) Gde su ti LICENCE firme Aventis (80% programa) i zašto ih nisi plaćao od 2007. (ponašanje isto kao Nini).
    2) Gde su ti redovne plate?
    3) Zašto ne uplaćuješ (po Zakonu obavezne) doprinose?
    4) Zašto si malo-malo pa u blokadi (preko 100 dana u ovoj godini)?
    5) Zašto ne plaćaš dažbine (telefon, gas, gorivo...) redovno, nego tek po blokadi i isključenju?
    6) Kavi su ti bilansi od 2009. godine?
    Za sada, dovoljno!!!
    Bonus pitanje („postanite milioner): Kakav ti je grafikon imovinske karte od kada si v. d. (2007-2011.- katastrofa!!!)?
    bans
    bans


    Broj poruka : 6
    Datum upisa : 31.10.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od bans Čet Nov 24, 2011 7:14 am

    DEMANTI

    NEISTINE, OPTUŽBE I LAŽNE KONSTATACIJE

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12
    scratching


    avatar
    zlohaska
    Radnici-akcionari
    Radnici-akcionari


    Broj poruka : 44
    Datum upisa : 15.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od zlohaska Pet Nov 25, 2011 3:54 am

    Jasno je kao dan da bi sve bilo mnogo lakše da sem Udruženja, postoji i konsolidovani otpor zaposlenih u fabrici. Međutim, vidimo šta se dešavalo u protekloj nedelji. Pod pritiskom Deurića i sinikalnog lidera mnogi su se isčlanili iz sindikata Nezavisnost. Kada sve to gledamo ne možemo a da ne pomislimo da neki ni ne zaslužuju bolju sudbinu od one koja ih je sa Deurićem zadesila. Čim je malo podviknuo i krenuo da preti otkažom oni su se brže bolje uhvatili olovke i potpisali isčlanjenje. Šta reći na sve to? Sve treba da uradi neko drugi, po mogućnosti penzioneri. Plašim se da ćemo i danas kao i nakon Skupštine u avgustu slušati zadovoljno podsmevanje šoljičara jer je njihov bezobrazluk opet pobedio. Kako i ne bi kada pojedinci nemaju HRABROSTI i KARAKTERA. Ovo se ne odnosi na sve one koji su torturu izdržali, a znamo da to nije ni malo lako.
    avatar
    KASRA
    Pravna podrška
    Pravna podrška


    Broj poruka : 17
    Datum upisa : 08.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od KASRA Pet Nov 25, 2011 5:15 am

    Ako se stvari ovako nastave ,on će da vlada dok se cela firma ne uruši sama od sebe ,tj dok neko ne plati predujam za stečaj. Dalja sudbina eventulanog krivičnog postupka bi u svakom slučaju zavisila od rezultata izbora tj od njegove mogućnosti da bude blizak strani koja je pobedila.
    Jedan dan štrajka upozorenja ne bi ništa naškodio fabrici a mnogo bi promenio atmosferu, ali ako nema ko da štrajkuje sve je džabe.
    avatar
    zlohaska
    Radnici-akcionari
    Radnici-akcionari


    Broj poruka : 44
    Datum upisa : 15.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od zlohaska Pet Nov 25, 2011 6:01 am

    Jedan dan štrajka je trenutno misaona imenica. Ogovaraju ga, mrze ali nisu imali hrabrosti da ostanu učlanjeni u suparnički sindikat. Kao da je članovima Udruženja prijatno da im se imena povlače po novinama i televizijama u gradu, pa ipak se trude da urade nešto. A u fabrici umesto da to cene, podrže i urade nešto da doprinesu opštoj stvari, oni i dalje strahuju od Deurića i vode politiku linije menjeg otpora. Jadno....
    avatar
    KASRA
    Pravna podrška
    Pravna podrška


    Broj poruka : 17
    Datum upisa : 08.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od KASRA Pet Nov 25, 2011 6:39 am

    Ovih dana se čini da je glavna tema i glavni problem bivši vlasnik Jugoremedije i u agencijskim vestima sa stavlja naglasak na demantovanje povezanosti sa njim. Valjda ima neki aktuelniji problem u Jugoremediji???????
    TRAKAN
    TRAKAN
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 12
    Datum upisa : 11.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od TRAKAN Pet Nov 25, 2011 10:18 am

    Evo najzad malo lepih vesti,Naime danas je U Novom Sadu oržan sastanak "udruženja akcionara Jugoremedije a.d III" i malih akcionara iz Novog Sada i mogu vam reći da se popriličan broj akcionara odazvao da smo morali da ih odvojimo u dve grupe i svi su pristali naravno dobrovoljno da pristupe udruženju sa svojim akcijama i pomognu nam u borbi koju vodimo protiv aktuelnog rukovodstva nadam se da necemo još puno vremena potrošiti.Zdravko gubi podršku akcionara svakim danom sve vise.eto toliko za sad
    TRAKAN
    TRAKAN
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 12
    Datum upisa : 11.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od TRAKAN Sub Nov 26, 2011 5:03 am

    Ministar zdravlja Stanković je danas u rupubličkoj Skupštini na postavljeno pitanje u čijem je interstu propadanje Galenike, Jugoremedije i Srboleka odgovorio da sadašnje rukovodstvo nije plaćalo licence i da se na državnom nivou priprema rešenje za Jugoremediju.

    Samo da ne daju transfuziju vampiru koji je fabriku i doveo u ovakvo stanje a sve zarad svoje nesposobnosti, nepoštenja i sitnosopstveničkih interesa.
    jevrem
    jevrem
    Radnici-akcionari
    Radnici-akcionari


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 28.10.2011
    Lokacija : CENTAR

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od jevrem Sub Nov 26, 2011 9:38 am

    Evo još malo ohrabrenja i podrške ZA NEODLUČNE I ONE UPISANE-PA-ISPISANE IZ SINDIKATA „NEZAVISNOST“ tj PLAŠLJIVE.
    Svako ima svoj način pristupanja ovoj borbi 1NA1 (MI ili on) u zavisnosti od ličnih motiva i odlučnosti da ih ne izneveri. Moj motiv je da dokažem da jedan neobrazovani stvor ne može da određuje sudbinu mene i moje porodice i težiću svom snagom da dođem do projektovane slike: da mu vidim leđa i pogled preko ramena u nemogućnosti da mi mahne jer su mu ruke vezane.
    Obzirom da sam član „Udruženja JR III“ i sindikata „NeZAvisnost“ i da imam redovne kontakte sa obe grupe, došao sam do zaključka da, SINERGIJOM tj njihovim ZAJEDNIČKIM DELOVANJEM, zdravku NEMA SPASA!!! Njegov instinkt (jedino što poseduje kao neobrazovan ulični tip) mu to i govori. Zato je u panici. Od bezbrižnog i uvek „opšte podržavanog“ v.d. direktora došao je, od avgusta meseca, u situaciju da ima 2 oštra, nepotkupljiva i organizovana protivnika. To je stravičan udarac. Što bi kladioničari rekli: „prelaz iz 1 u 2“.
    Sindikat je moćno udruženje ako radi u skladu sa onim zbog čega postoji a to je zastupanje prava radnika. „Nezavisnost“ je, upravo, mesto gde treba da budete! Zašto? Evo, samo, jedan razlog (a ima ih dosta).
    Podsetiću da je 13.10.2011. bio sastanak sindikata + UO (Meho) + v.d.-a na kome je dogovoreno da v.d. i UO daju odgovor na koji način i u kom ritmu će da isplate zaostala plate (i doprinose!!!). Kada je rok prošao, tražili su još 7 dana („upravo su u završnoj fazi pregovora sa bankama“ – laž i kupovina vremena, po zdravkovom običaju). Kad je isteklo i tih 7 dana, njihovi telefoni su postali „nedostupni“ (opet jedan od frivolnih trikova da se izbegne dogovor). E, tu nastaju problemi (za v.d.-a). Sindikat, koji nije „kumov“ i ortački već neZAvisan, nije pojedinac koga ćeš da plašiš i lažeš već organizacija koja ima advokata koji preduzima odlučne korake. Na ruku ide i Zakon koji od sredine oktobra daje mogućnost da se zaobiđe sud (jer to bi trajalo večno) već inspekcija rada daje rok za izvršenje (isplatu) a posle tog, kratkog roka, PREDMET IDE DIREKTNO NA PRINUDNU NAPLATU!!! Rok za avgustovsku platu je istekao 24.11.11. Advokat, uz validno prikupljnu dokumentaciju, zahteva prinudnu naplatu. Prirodno, ovo se odnosi SAMO na članove. Zato, VI NEODLUČNI, ZASTRAŠENI (ne znam čime) I UCENJENI (!?), izračunajte šta vam se više ISPLATI: da verujete „svojin očima ili zdravku“. Pre nego donesete odluku, pitajte Pecikožu šta je on i njegov (njihov) sindikat preduzeo po navedenom pitanju. Naglašavam da su u identičnoj situaciji i članovi sindikata Pecikože i neutralni. Neutralnost, uzdržanost, plašljivost,..., se ovog puta „NE ISPLAĆUJE“!!!
    Imajte u vidu da zdravko LAŽE i da je prevario:
    • male akcionare (tvrdeći da fabrika vredi više od 20€/akc);
    • zaposlene [(mart 2011, proslava preuzimanja JR od ninija:„dok sam ja direktor (primedba: v.d.!) plate će biti redovne“ (laž je ustanovljena već u junu)];
    • radnike Luxola;
    • poverioce;
    • banke;
    • investicioni fond
    („...da je Deurić pare koje su date Jugoremediji iz investicionog fonda(to je ono kad je Pajtić bio u poseti) za nabavku sirovina i materijala za proizvodnju, do poslednjeg dinara uložio u šoljicu”
    ;
    • državnog sekretara Zeca (letos u „dogovoru“ da država pomogne ali da odnos u UO bude 4:3 a u NO 2:1. Na sastanku je to bilo uredu, ali, kada je izašao napolje, počešao se i rek’o „istorijsko: MA, JOK, BRE“);
    • sindikat Nezavisnost
    • ... i ko zna još koga...........
    S njim niko više neće da razgovara jer nema koga nije slagao!
    ''Neke ljude možeš lagati neko vreme, sve ljude možeš lagati neko vreme, neke ljude možeš lagati sve vreme ali nikada ne možeš lagati sve ljude sve vreme'' – A. Linkoln
    Ostali ste mu, još, samo VI, UPLAŠENI I NEOPREDELJENI, pa da kompletira album sa sličicama koji će sačuvati da se hvali potomcima i pokazuje „kakva je sila bio“ (a nije morao ni neku školu da „ima“).
    Obratite pažnju i na sledeće, panično, ponašanje.
    Juče je, kod ustanovljavanja reprezentativnosti sindikata, odbio da prihvati 5 pristupnica jer na fotokopiji nije bilo datuma (a na originalu jeste). Tu „dlaku u jajetu“ je tražio i Jeleni Medarević u avgustu. Prirodno, U-III je to, i još neke sitnice, rešilo tako da sada obraća pažnju na sve detalje. Što se sindikata tiče, ovo će se rešiti početkom sledeće sedmice. Šta je ovde bitno. Zna zdravko da u obe situacije ne stoji dobro i da svaki osporeni član ili akcija njemu znače MOŽDA „život“. Za U-III mi je jasno, ali zašto sitničari u vezi sindikata. Logično (a neprirodno), jer, ovaj sindikat nije pod njegovim patronatom. Kad uskoro postane i zvanično REPREZENTATIVAN moći će da traži „krvnu sliku“ fabrike (finansijske izveštaje, sistematizaciju, ugovore,...i sve ono što zdravko krije i od sebe). Ovo ima mnogo veću specifičnu težinu nego usamljena Jelena M. u UO.
    Postoji u fizici zakon „nestišljivost tečnosti“ (pod normalnim pritiskom). Zato zdravka treba osmišljeno pritiskati dok „ne iscuri“ iz naših života!!!
    avatar
    profesionallac
    Pravna podrška
    Pravna podrška


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 01.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od profesionallac Pon Nov 28, 2011 10:26 pm

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 41732070

    Ono sto je sada definitivno sigurno jeste to da Deuric i njegov menadzment polako ali sigurno pripremaju Jugoremediji stecaj.Mafija je kupila Jugoremediju mafija ce je unistiti i to ona mafija koja ima tako jedinstveni cilj a to je:

    1.Obezvrediti kapital akcionara
    2.Uzeti veliki deo novca samo za sebe
    3.Gurnuti firmu u stecaj i tako u potpunosti unistiti kapital onih ljudi koje sam naveo pod tackom 1

    Rece jednom prilikom jedan mudar clan na jednom forumu:"Mudrac pokazuje prstom ka mesecu a idiot vidi samo njegov prst".Dok radnici i dalje gledaju ono sto im menadzment pokazuje firma iz dana u dan sve vise i vise propada,ukupni dani blokade se iz dana u dan sve vise i vise povecavaju a plate sve duze i duze kasne a o licnim doprinosima da i ne pricam.Citam ovih dana razno-razne komentare pa me je onako jedan prijatno nasmejao koji kaze: "Deuric je od svih mogucih lopova koji su pokrali Zrenjanin jedini ostao da brani svoju imovinu koju ima u tom istom gradu".E vidite prica je malo drugacija,Deuric nije ostao u Zrenjanin da brani Jugoremediju nego da brani zivot svoje dece,svoje porodice.Kada prodate dusu mafiji kao sto je prodao Zdravko Deuric cela Vasa porodica je u ropstvu iste.Ako bi Deuric danas pokusao da pobegne iz Srbije i stacionira se negde recimo u Bosni a u medjuvremenu ne dovrsi mafiji zapoceti projekat gradnje soljice to bi znacilo za njega ogromnu tragediju.Ali Deuriceva megalomanska bolest to ozbiljno ne shvata nego ga takva opasna igra sa opasnim igracima sve vise i vise pali i sto je najgore daje mu pravo da maksimalno obezvredjuje kapital druge strane ove price i to bas one koja ce da mu dodje glave.Ne moze da se sedi za stolom i jede od pomoci mafije/akcionara a onda da se ustane i tek tako ne plati racun.
    avatar
    bebex46
    Domaćica
    Domaćica


    Broj poruka : 34
    Datum upisa : 02.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od bebex46 Uto Nov 29, 2011 1:26 am

    Svaka cast majstore.
    avatar
    KASRA
    Pravna podrška
    Pravna podrška


    Broj poruka : 17
    Datum upisa : 08.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od KASRA Uto Nov 29, 2011 2:09 am

    Ovo sve što je Profesionalac napisao imalo bi 100% smisla , da je Deurić čovek koji je na berzi ili od Agencije kupio 51% akcija i jasno da je to dug put da se poništi raskine , ali ovde se radi o čoveku koji je tu gde jeste zahvaljujući samo potpisima na punomoćima tih istih oštećenih malih akcionara.Pa onim stepenicama kojim se popeo na funkciju neka i siđe.
    avatar
    zlohaska
    Radnici-akcionari
    Radnici-akcionari


    Broj poruka : 44
    Datum upisa : 15.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od zlohaska Uto Nov 29, 2011 4:01 am

    Mene lično najviše intrigira i iritira potpuno odsustvo samokritičnosti u liku i delu Zdravka Deurića. Svi su mu krivi i ne pada mu na pamet ni pomisao da je svemu onom što je loše dao svoj značajni doprinos. Isto važi i za njegove saradnike npr. Nadicu Margold. Oni ne shvataju kolika je njihova odgovornost za propast Luxola, za to što su izgubljene licence, što radnici nemaju plate, što stručnjaci odlaze. Prema svemu što su zatekli u fabrici 2007. ponašaju se krajnje bahato i sve pod izgovorom da je to ionako trebalo da se preseli u Niš. Mislim da je ovo jako kvarno i neodgovorno. Takođe ne mogu da dokučim da li on svesno vodi fabriku u stečaj ili ga je neko namerno pustio da to uradi misleći kako je najveći i najbolji. Kako god bilo sa njim na čelu Jugoremediji nema spasa.
    avatar
    KASRA
    Pravna podrška
    Pravna podrška


    Broj poruka : 17
    Datum upisa : 08.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od KASRA Uto Nov 29, 2011 5:03 am

    Firma sa sedištom u Nišu koja radi ili firma u stečaju sa sedištem u Zrenjaninu, šta biste pre izabrali.
    Luxol ad Niš je radio , za Luxol ad Zrenjanin , danas je uplaćen predujam za pokretanje stečajnog postupka.
    bans
    bans


    Broj poruka : 6
    Datum upisa : 31.10.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od bans Sre Nov 30, 2011 11:16 am

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12
    a čujem da će sutra u 10h na radio Zrenjaninu gostovati akcionari udruženja Jugoremedija 3.
    bravo-1 bravo-1
    avatar
    profesionallac
    Pravna podrška
    Pravna podrška


    Broj poruka : 27
    Datum upisa : 01.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od profesionallac Sre Nov 30, 2011 10:56 pm

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Blokadax

    Koliko cujem doneto je rešenje o otvaranju stecajnog postupka nad Luxol AD Zrenjanin a do kraja ove 2011 godine isto ocekuje i Jugoremediju AD Zrenjanin.Ako se do Nove godine nesto pozitivno ne promeni U Jugoremediji sto sa ovim mendzmentom naravno nece Jugoremediju ceka jos jedno grobno mesto u industrijskoj zoni groblje Zrenjanin odmah u blizini luxol farmacije/penpharma.

    KASRA ::Ovo sve što je Profesionalac napisao imalo bi 100% smisla , da je Deurić čovek koji je na berzi ili od Agencije kupio 51% akcija i jasno da je to dug put da se poništi raskine , ali ovde se radi o čoveku koji je tu gde jeste zahvaljujući samo potpisima na punomoćima tih istih oštećenih malih akcionara.Pa onim stepenicama kojim se popeo na funkciju neka i siđe.

    KASRA,ne zivi u oblacima mala.On jeste dosao na vlast na osnovu potpisa akcionara ali to ne znaci da ako je neko dosao na vlast u nekoj firmi da ta ista persona ima i moc da radi ono sto je Deuric godinama radio u Jugoremediji.Tu moc je Deuric stekao u krugu poslovnih ljudi u krugu farmaceutske mafije.Da je drzava htela mogla je Deurica odavno da ugasi i da proda svoj deo vlasnistva nekom strateskom partneru koji bi ulagao u Zrenjaninsku farmaciju.Setite se jos kada je bivsi ministar ekonomije i regionalnog razvoja Mladjan Dinkic hteo da proda Jugoremediju pa je neko iznenada to blokirao.Mislite da je to Deuric blokirao?Ne,blokirala je mafija koja stoji iza njega i koja je znala da u tom periodu Jugoremedija predstavlja rudnik para koji treba maksimalno da se eksploatise.

    Dinkić ništa ne pita većinske vlasnike

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12
    Nazalost,boriti se danas sa mafijom je isto kao da sebi pucate u potiljak jer je mafija ta koja upravlja drzavom a ne drzava mafijom kako rece jednom prilikom dr Zoran Djindjic.Dok god mafija ima interesa da Zdravko Deuric bude na celu firme on ce i da bude a to ce biti sve do kraja ove 2011 godine kada Deuric sa svojim prodatim menadzmentom
    ne dovede Jugoremediju do svog zeljenog cilja-stecaja.
    avatar
    KASRA
    Pravna podrška
    Pravna podrška


    Broj poruka : 17
    Datum upisa : 08.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od KASRA Čet Dec 01, 2011 1:02 am

    Kao prvo to sto sam zensko ne daje Vam pravo da mi se obracate sa mala. Hvala unapred sto to vise necete ciniti.
    Nekada su stvari jednostavnije nego sto izgledaju , a koliko god smesno zvucalo da je sutra skupstina , pristojan broj malih akcionara bi mu dao punomoc i to bez ikakvog pritiska mafija. Nije mafija glavni problem vec svest ljudi.
    avatar
    zlohaska
    Radnici-akcionari
    Radnici-akcionari


    Broj poruka : 44
    Datum upisa : 15.08.2011

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od zlohaska Čet Dec 01, 2011 9:20 am

    JUGOREMEDIJINI“ LjUDI ISPOSLOVALI STEČAJ U „LUKSOLU“

     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Procit12

    Sponsored content


     Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo - Page 3 Empty Re: Klub prijatelja Jugoremedije 2 deo

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 06, 2024 1:05 am