Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


    Zahtev za dobijanje osnivačkog akta akcionarskog društva,statuta firme...

    avatar
    Admin
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 32
    Datum upisa : 01.08.2011

    Zahtev za dobijanje osnivačkog akta akcionarskog društva,statuta firme... Empty Zahtev za dobijanje osnivačkog akta akcionarskog društva,statuta firme...

    Počalji od Admin Sre Avg 10, 2011 10:20 am

    Zahtev za dobijanje osnivačkog akta akcionarskog društva,statuta firme... 090910

    Zahtev za dobijanje osnivačkog akta akcionarskog društva,statuta firme... 77777710

    Zahtev za dobijanje osnivačkog akta akcionarskog društva,statuta firme... Preuzm10


    Kada podnosite ovaj zahtev obavezno tražite da vam udare delovodni prijemni pečat sa datumom kada predajete zahtev.

    Podnesite ga u 3 primerka,jedan zadržite Vi,jedan firma a jedan ostavite za sud.

    *Obavezno uz zahtev dostavite kopiju lične karte kao i potvrdu o vlasništvu nad Vašim akcijama.

    NAPOMENA


    *Firma(ljudi koji su plaćeni za taj posao)ne mora lično da kopira tu dokumentaciju za Vas i da Vam dostavi u ruke već naprotiv po zakonu Vi ste ti koji bi trebali da kopirate.

    Kako da kopiram te dokumente?

    Jedno rešenje jeste da na licu mesta slikate dokumetaciju fotoaparatom(digitalnim fotoaparatom,mobilnim telefonom...) ili da insistirate od firme da Vam dostavi u upotrebu firminu(Vašu) fotokopir mašinu ili da zamolite nekog službenika u firmi da Vam on to odradi.

    Da li smem tu dokumentaciju da iznosim van sedišta društva radi kopiranja?

    Zavisi kako je propisano osnivačkim aktom i statutom firme.Koliko sam ja upoznat veliki broj firmi ne praktikuje iznošenje gore navedenih dokumenata van sedišta društva radi kopiranja.Mislim da Jugoremedija isto to ne praktikuje.

      Sada je Pon Maj 06, 2024 2:40 pm